رونالدو صاحب شبکه تلویزیونی می گردد!

به گزارش وبلاگ سایه، کریستیانو رونالدو آماده زندگی پس از آویختن کفش هایش می گردد. ستاره 38 ساله النصر که از هتل تا فراوری لباس را در مجموعه مالی اش دارد، می خواهد پا جای پای سیلویو برلوسکونی بگذارد و یک گروه رسانه ای بسیار معروف را بخرد.

رونالدو صاحب شبکه تلویزیونی می گردد!

برلوسکونی، مالک سابق میلان، سهامدار یک گروه رسانه ای پرنفوذ در ایتالیا بود و چند شبکه تلویزیونی زیرمجموعه او فعالیت می کردند.

گفته می گردد رونالدو هم میخواهد 30 درصد از سهام شرکت کوفینا را بخرد. کوفینا مالک CMTV پربیننده ترین شبکه پولی پرتغال و کوریره دا مانیا، پرخواننده ترین روزنامه این کشور است.

برنامه رونالدو برای خرید سهام کوفینا چند ماه است که آغاز شده و اکنون به مرحله حساس خود رسیده است. یکی از نزدیکان رونالدو در این باره گفت: او دوست دارد ببرد، بنابراین همواره از همکاری با پروژه های برنده شاد می گردد.

رونالدو در حالی در آستانه خرید 30 درصد از سهام کوفینا است، که معمولا رابطه خوبی با این شرکت نداشته است. او سال 2014 در یک نشست خبری به سوال یک خبرنگار جواب نداد، چون از شبکه تلویزیونی CMTV بود.

یک بار دیگر هم رونالدو در کمپ تیم ملی پرتغال با سوال یک خبرنگار این شبکه تلویزیونی روبرو شد و چون با موضوع مورد بحث موافق نبود، میکروفن او را گرفت و داخل دریاچه پرتاب کرد.

منبع: فرارو

به "رونالدو صاحب شبکه تلویزیونی می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو صاحب شبکه تلویزیونی می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید