خبرنگاران 200میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان خوداشتغالی داده می گردد

به گزارش وبلاگ سایه، زاهدان- خبرنگاران- رییس اداره بهزیستی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت:200 میلیون ریال تسهیلات به مددجویان بهزیستی متقاضی خوداشتغالی در بخش های سوزن دوزی و خیاطی پرداخت می گردد.

خبرنگاران 200میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان خوداشتغالی داده می گردد

ابراهیم نرماشیری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ سایه اظهارداشت: تا کنون پرونده 50 متقاضی تسهیلات خوداشتغالی مددجویان بهزیستی ایرانشهر تکمیل شده است.

وی اضافه کرد: در پرداخت تسهیلات به متقاضیان محدودیتی نیست و افراد تحت حمایت بهزیستی بویژه زنان خود سرپرست می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

رییس اداره بهزیستی ایرانشهر با بیان اینکه در سال جهش فراوری، رونق فراوری، اشتغال و خودکفایی جامعه هدف از اولویت های این نهاد حمایتی است گفت: کوشش خواهیم کرد تا سرانجام سالجاری زمینه اشتغال بیش از 100 نفر از افراد جویای کار این شهرستان را فراهم کنیم.

وی بیان نمود: یکی از مددجویان سرپرست خانوار زیر پوشش بهزیستی ایرانشهر که روزگار را به سختی می گذراند با دریافت تسهیلات خود اشتغالی هم اینک در عرصه خیاطی و گلدوزی به کار آفرین تبدیل شده است.

نرماشیری اضافه کرد: این کار آفرین با دریافت 200 میلیون ریال تسهیلات توانسته علاوه بر ایجاد اشتغال و درآمد پایدار برای خود زمینه اشتغال هفت نفر دیگر را نیز فراهم کند.

به گزارش وبلاگ سایه ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در 337 کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در جهت ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 200میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان خوداشتغالی داده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 200میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان خوداشتغالی داده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید