آمار قربانیان ویروس کرونا به 2461 نفر رسید

به گزارش وبلاگ سایه، جدیدترین آمار نشان می دهد ویروس کرونا تا به امروز جان 2461 را در سراسر دنیا گرفته است.

آمار قربانیان ویروس کرونا به 2461 نفر رسید

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سایه، آمار جدید نشان می دهد شمار قربانیان ناشی از ابتلا به ویروس کرونا به دو هزار و 461 نفر رسیده و در کل 78 هزار و 766 نفر در دنیا به بیماری کووید-19 مبتلا شده اند.

چین روز شنبه از کاهش سرعت شیوع ویروس کرونا در داخل سرزمین خود خبر داده بود. با این حال کمیسیون بهداشت ملی چین تاکید دارد که بیماران بهبود یافته باید تا 14 روز پس از درمان کامل نیز بر شرایط سلامت خود نظارت داشته باشند، ماسک بزنند و به دلیل خطرات ناشی از ارتباط دوباره با فردی بیمار، از حضور در فضاهای باز و اماکن عمومی خودداری نمایند.

بنا بر اعلام مقامات چین، تا خاتمه روز آدینه 397 مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-19 در این کشور به ثبت رسیده است؛ این در حالیست که یک روز پیش از آن شمار مبتلایان 889 نفر بوده است.

به گزارش یورونیوز، همزمان گزارش ها حاکی از افزایش شمار مبتلایان به کووید-19 در دیگر کشورهای دنیا است؛ موارد ابتلا به این بیماری دست کم در 26 کشور دیگر به ثبت رسیده و در خارج از مرزهای چین منجر به مرگ دست کم 12 نفر شده است.

در کرۀ جنوبی 229 مورد جدید آلوده به کرونا ثبت شد و به این ترتیب شمار مبتلایان به این بیماری تا اواسط روز شنبه به 433 نفر رسید.

در ایتالیا نیز 17 مورد مبتلا به کووید-19 ثبت شده و دست کم 1 نفر جان باخته است. همچنین در ایران نیز فوت پنج نفر بر اثر ابتلا به این بیماری تایید شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آمار قربانیان ویروس کرونا به 2461 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار قربانیان ویروس کرونا به 2461 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید