شروع پرداخت عیدی مستمری بگیران تأمین اجتماعی

به گزارش وبلاگ سایه، مدیرکل امور اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی 50 درصد از بازنشستگان این سازمان در روز اول اسفند اطلاع داد و گفت: عیدی مابقی بازنشستگان نیز طی روزهای آینده و براساس برنامه زمان بندی شده پرداخت می گردد.

شروع پرداخت عیدی مستمری بگیران تأمین اجتماعی

به گزارش وبلاگ سایه، یونس کریم نژاد اظهارکرد: عیدی بازنشستگانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می نمایند و نام خانوادگی آنها با حروف ح - خ - د - ذ - ر - س - ش - ط - ظ - ع - غ - ف- ق - ک - گ - ل - م - ن - و - ه - ی آغاز می گردد، در اولین روز اسفند پرداخت شد.

وی ادامه داد: عیدی بازنشستگانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می نمایند و نام خانوادگی آنها با حروف ج - ز - ژ - ص - ض آغاز می گردد نیز در روز دوم اسفند ماه پرداخت می گردد.

کریم نژاد اضافه کرد: بازنشستگانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می نمایند و نام خانوادگی آنها با حروف ب - پ - ت - ث - چ آغاز می گردد نیز عیدی خود را در روز 4 اسفند دریافت می نمایند.

مدیرکل امور اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی گفت: بازنشستگانی که مستمری خود را از سایر بانک ها دریافت می نمایند نیز در روز 5 اسفند عیدی دریافت می نمایند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، کریم نژاد گفت: بازنشستگانی که نام خانوادگی آنها با حرف الف آغاز می گردد و همچنین بازنشستگانی که پرونده مستمری آنها در شعب تا 2000 نفر قرار گرفته است، عیدی خود را در روز 6 و 7 اسفند دریافت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع پرداخت عیدی مستمری بگیران تأمین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پرداخت عیدی مستمری بگیران تأمین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید