آزادکاران پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند

به گزارش وبلاگ سایه، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان در این رقابتها که از ظهر فردا دوشنبه در شهر تالین کشور استونی برگزار می شود به شرح زیر است:

آزادکاران پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند

در وزن 57 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند امیر پرسته در دور نخست به مصاف برایدن تود از کانادا می رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد با برنده کشتی میان آدیلان عسکراف از قزاقستان و نیکو کاتاویکا از مولداوی مبارزه می کند.

در وزن 65 کیلوگرم که 26 کشتی گیر حضور دارند امیرحسین مقصودی در دور اول با استفان کومان از رومانی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه کانتا توکوریکی از ژاپن و تنگیس دارخانبایار از مغولستان می رود.

در وزن 70 کیلوگرم که 23 نفر شرکت کرده اند محمدصادق فیروزپور در دور نخست با سیمون ووتکوفسکی از لهستان مصاف می دهد و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان سنجر دوسجانوف از قزاقستان و اوتاری باگوری از گرجستان می رود.

در وزن 79 کیلوگرم که 24 نفر حضور دارند عبداله شیخ اعظمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف فاتح بنفردجلاه از الجزایر می رود.

در وزن 97 کیلوگرم که 21 کشتی گیر شرکت کرده اند، عباس فروتن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با رحمان روسیدانمو از چین مبارزه می کند و در صورت شکست این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان یاروسلاو اسلاویکوسکی از بلاروس و گیوی گوگوبریشویلی از گرجستان می رود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آزادکاران پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادکاران پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید